We zijn los!!!

Carnaval in Bosuilendorp is vrijdag 28 februari officieel geopend. De Bosuilen zijn los. Wie blijft er plakke?

Carnavalsmis in het teken van We Bljve Plakke 

Altijd weer een mooi ankerpunt tijdens de drukke Carnavalsdagen in het Bosuilendorp. Een dienst met ’t Lestenogenblik als gast en met pastor Kristof Alfrianto als voorganger. Hij verving pastor Lars Peetam en deed dat prima. Tijdens de dienst konden de aanwezigen door post-its te plakken op de getekende kerktoren, aangeven hoe ze in de kerk kunnen blijve plakke. Inspiratie hiervoor was er genoeg en er was ook nog een mooi woord van dank voor Carnavalsband de  Bosuilen, de pastor en voor Henk van Sasse van IJsselt voor zijn inzet om de Carnavalsmis weer in goede banen te leiden.

Opening Carnaval in het Bosuilendorp
Na de Carnavalsmis bleven weer de nodige Bosuilen en Bosuilinnen plakke op het nieuwe Bosuilenplein ook wel bekend als het oude Schoolplein.  Tijd voor de officiële opening van het Carnaval in het Bosuilendorp. Jeugdprins Menno van der Kooij en Prins Nillus XVIII zorgden ervoor dat ’t Uiltje op het plein er met zijn kieltje weer perfect uit kwam te zien.

Erelidmaatschap voor Hans van Gool en Gouden Uitblinker voor Stan Goosen

Erelid Hans van Gool

Gouden Uitblinker Stan Goosen

Tijdens de Prinsenbruch, dit jaar bij ’t Koetshuis op Landgoed Anneville, waren er twee personen die in de schijnwerpers werden gezet. Hans van Gool, die niet graag op de voorgrond staat, werd nu toch verzocht om met zijn vrouw naar voren te komen. Na mooie woorden over zijn lange tijd als Raadslid en zijn grote inzet voor de SUC, mag Hans mag zich sinds gisteren Erelid van de SUC noemen. Stan Goosen kreeg de Gouden Uitblinker uitgereikt, dit vanwege zijn jarenlange verdiensten voor het Carnaval in het Bosuilendorp, waaronder het voorzitterschap van de SUC, een functie die hem zeker goed past. Dank aan de familie de Constant Rebecque voor de gastvrije ontvangst en dank aan de vele vrijwilligers die al vroeg in touw waren om een weer een prima brunch uit te serveren.

Braziliaanse sferen tijdens Let’s Go Brazil
Afgelopen zaterdag vond het Bosuilsbal Let’s Go Brazil plaats in de Pekhoeve. Bij binnenkomst werden de bezoekers hartelijk ontvangen door twee danseressen om het feest eens goed in te zetten. Onder het genot van een cocktaildrankje kwam de stemming er goed in te zitten. Een mooie avond om weer eens gezellig te feesten, de polonaise te lopen en te dansen op onder andere Braziliaanse Carnavalsmuziek. Een goede opmaat voor de overige Carnavalsdagen in het Bosuilendorp.